Animo Praha - základní informace

Dovolte nám, abychom Vám představili společnost ANIMO PRAHA a.s., která je připravena Vám nabídnout široké spektrum svých služeb v oblasti stavebnictví.
Společnost byla založena v lednu 2008 jako pokračovatel ANIMO PRAHA s.r.o, která vznikla roku 2000 jako čistě projekční firma. Během jednoho roku, po uskutečnění několika stavebních akcí, se její činnost transformovala do spíše realizační sféry. V průběhu její existence byla vytvořena řada projektových dokumentací i realizovaných staveb.
Za poměrně krátkou historii jsme si vysloužili dosti stabilní místo na trhu stavebních firem.
Vzhledem ke zvýšenému objemu zakázek jsme se transformovali do akciové společnosti, abychom našim klientům mohli poskytnout větší finanční garance.
Náš tým spolupracovníků tvoří zkušení  odborníci, kteří přistupují ke svým zákazníkům s heslem „i nemožné je možné“.
Projektujeme stavby bytové, občanské, výrobní a to včetně dopravního řešení a inženýrských sítí. Provádíme realizace staveb od jednoduchých dlaždičských prací (zámková dlažba, žulová dlažba), přes složitější práce jako je sanace betonu, dřeva či kovových konstrukcí.

V současné době zůstává ANIMO PRAHA s.r.o. v činnosti zejména s ohledem na garance z minulých let.
ANIMO PRAHA a.s. je garantem veškerých obchodních aktivit. Společnost uzavřela dostatečně vysokou pojistku odpovědnosti za škody.
Jsme držitelem certifikátu Národního bezpečnostního úřadu.

Náš tým je připraven vyjít Vám vstříc v jakémkoliv případě. Na rozdíl od cen jsou naše služby na vysoké úrovni. Zůstává po nás minimum reklamací a ve velké většině dobrý pocit po jednání s klienty.